Брокер Esperio

Эсперио – международный брокер, предлагающий услуги доступа к торговле различными финансовыми инструментами. Компания работает на этом рынке уже более 10 лет и успела стать настоящим эталоном качества брокерских услуг. Изначально клиентам предлагались лишь стандартные валютные пары, но затем список пополнился энергоносителями, акциями, индексами и криптовалютами. Общее количество инструментов на сегодня превышает 500 наименований.

Отдельного внимания заслуживает приверженность компании непрерывному развитию и внедрению инноваций. Системой копирования сделок сейчас никого не удивить, а вот инвестиционные портфели и свой собственный инвестиционный фонд – новое явление. Эсперио постоянно расширяет список возможностей клиентов, чтобы можно было комфортно работать как в инвестиционном направлении, так и в рамках традиционного трейдинга.

Среди дополнительных возможностей можно отметить систему обучения, включающую в себя 4 различных курса для людей с разным уровнем подготовки, в том числе и бесплатный вводный курс – для новичков. Дополнительным источником заработка может стать партнерская программа, условия которой одни из лучших среди конкурентов.

Торговый оборот клиентов Esperio исчисляется сегодня сотнями миллионов долларов и постоянно растет. Брокер расширяет географию присутствия и охватывает множество регионов по всему миру. Прекрасные торговые условия, большой список инструментов и возможность получать пассивный доход делают Эсперио отличным выбором для торговли на финансовых рынках.

  • Дата основания – 2012 год.
  • Официальный сайт брокера – esperio.org
  • Показатель спреда – от 0,2 пункта.
  • Количество торговых инструментов – более 500.
  • Типы счетов – Standard, Cent, Invest, ECN MT5.
  • Торговые платформы – Metatrader 4, 5.
  • Минимальный депозит – 1$.
  • Кредитное плечо – от 1:1 до 1:1000.
  • Бонусная программа – есть.
  • Система копирования сделок – есть.

Ниже Вы можете поделиться впечатлениями написав Отзывы Эсперио

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
  37 reviews

От до речі про бонуси, чому тут бонусти тільки для "крутих рєбят"? Поповни рахунок на афігеть яку суму і отримай бонус. А якщо в мене нема таких грошей, але я теж хочу всякі бонуси. Я розумію шо ви крута компанія і у вас круті трейдери, які можуть собі дозволити велику суму, але я ще не можу таке собі дозволити.

Поповнив рахунок на $5 000 і отримав бонус 100%. Це типу в Есперіо така акція. Поповнив рахунов від $5 000 і вони щомісячно нараховують відcотки на залишки. Мені поки нічого не нараховувалось, бо я тільки вчора поповнив тарговий рахунок. Але в особистому кабінеті бачу цей бонус. Піду торгувати тоді.

Хай "волкам" Консультант попросив залишити відгук, ладно. Я не розумію навіщо ви пропонували мені ваші акції і тому подібне. Якщо мені це буде цікаво - дам знати. В мене і в торгівлі все чудово. Як не крути, а от сигнали у вас топові. Ріл допомогають.

by Хатідже on Эсперио отзывы

Я новачок в трейдингу. Дуже рада що тут є навчання для чайників як я!! І воно безкоштовне. Спочатку вивчу основні поняття, а потім запишуся на детальне вивчення інфи

Я взяв участь в акції Double Deal від Esperio. На сайті розрахував кількість подарункових акцій, як порадив менеджер. Результат мене порадував і я вирішив поповнити рахунок.

Відкрив віп рахунок і попросили залишити відгук. Ну че сказать, компенсація 20% Дєньжата робляться і на цьому ок.

by Христя on Эсперио отзывы

Декілька днів тому пройшла тут реєстрацію. Номер телефону підтвердили швидко, але з поштою довелося почекати. Крч після реєстрації я поповнила рахунок на 100$ і сьогодні відкрила першу позицію EUR/USD Ось зараз сиджу та спостерігаю. Показує, що заробила 5$... якось малувато

Мені в Есперіо подобається, але останнім часом я почала цікавитися ПАММ рахунком. На жаль, в Есперіо немає цієї можливості. Я показую гарний та стабільний прибуток і хотілося б зібрати своїх інвесторів. Я буду продовжувати торгівлю в Есперіо і сподіваюсь, що в майбутньому вони нададуть таку можливість досвідченим і професійним трейдерам.

Прошла реєстрацію для партнерів. Реєстрація швидка, але в особистому кабінеті посилання з'явилося лише через 5 хвилин. До речі, мені зателефонував консультант. Запитав чи немає в мне ніяких питань, чи все зрозуміло. Ми з ним поспілкувались, дуже приємна людина та хороший фахівець.

Начебто все ок, торгую тут кілька місяців. і заробляю непогано.

by Василь on Эсперио отзывы

Я записався на навчання в Есперіо і після вивчення ринку залишуся торгувати через цього брокера. Багато моїх знайомих рекомендували саме цю компанію і тепер я розумію чому. У них справді відмінний сервіс та гарне ставлення до клієнтів. Зараз я пробую свої сили на віртуальному рахунку і наче у мене все виходить! Чекаю з нетерпінням коли зможу відкрити тут реальний рахунок.

Я робив невелику паузу у торгівлі. Нещодавно вирішив знову приступити до трейдингу. Відновити торгівлю я вирішив з брокером Есперіо. У них чудова репутація і я чув про них завдяки своїм друзям. Я поповнив рахунок на невелику суму і закривши один ордер, я відразу ж вирішив вивести всі кошти. Я хотів побачити, як у Есперіо відбувається виведення і скільки це займає часу. Так ось, виведення швидке та легке, але мені не подобається що підтвердження на пошту надійшло із запізненням. Сподіваюсь. це тільки на перший раз так і далі все буде як треба

by Андрій Вікторович on Эсперио отзывы

Все гуд. Прибутое є, виведення коштів швидке. Мені більше нічого і не потрібно.

Дуже сумно, що не можна завантажити додаток на айфон. Мені дуже подобається тут торгувати, тут класні умови і коли я дізналася, що у них є додаток відразу ж захотіла скачати. А тут така біда( Я була б дуже рада, якби розробники зробили додаток не тільки на андроїд, а й айфон. Я б з радістю торгувала через телефон.

by Наталі on Эсперио отзывы

Вчора довелося зв'язатися із підтримкою. Зателефонувала їм, відповіли швидко. Спілкувалася із досвідченим консультантом. Він мене добре проконсультував. Здається, його звати Віктор. Хочу поставити 5 балів за надані ним послуги. Ми говорили більше 5 хвилин, я завала дуже багато питань, тому що я не надто досвідчена у торгівлі і мені потрібні поради розуміючих людей. Добре, що тут такі є!

Відкрив тут рахунок та поповнив на 500€. Введення коштів було швидке, я сподівався, що і виведення теж, тому що на сайті написано що заявки обробляються від 1 до 3 днів. Я й захотів перевірити, щоб, по-перше, перевірити чи правда написано на сайті, по-друге, виводять вони взагалі і чи варто тут торгувати. Вчора я заробив 100 та відправив заявку. Буквально через 2 години мені її схвалили! Потім, кошти прийшли мені на карту за годину. В принципі, я побачив все що мені було потрібно і залишуся тут.

by Єва Вікторівна on Эсперио отзывы

Сьогодні отримала свої 700€Порадувала себе перед Новим роком! Дякую Есперіо за швидке виведення коштів, з вами приємно мати діло. Усім гарного настрою та побільше грошенят!

Дуже добре, що в Есперіо є онлайн-чат. Але Україномовний спеціаліст доступний в робочі дні з 8 до 5( Дуже шкода, хотілось би, щоб час роботи україномовного консультанта був трохи довшим. Звичайно це добре, що він взагалі є, але час роботи можна продовжити. Але в онлайн-чаті я все одно отримав відповідь на своє запитання. Мені запропонували поспілкуватися англійською мовою і ми швидки все вирішили

Сьогодні я в гарному настрої, тому що отримала бонус +300 євро за поповнення. Я звичайно не пишу відгуки, але сьогодні можу собі це позволити!) Отож, мені приємно, коли мені роблять такі несподівані сюрпризи, Звичайно, це не 1000 євро, але все одно я ціную таке, мені приємно коли брокер вміє підняти настрій. Можливо, наступного разу я знову отримаю бонус, але може вже буде 500!) Було б дуже круто.

Можливо комусь буде цікаво прочитати мій відгук . Я не можу назвати себе класним гравцем на ринку, але загалом заробітком я задоволений. Якщо бути чесним, то за день торгівлі я можу заробити більше ніж за весь день на своїй основній роботі. Але поки що йти зі своєї роботи я не планую, адже я не так сильно успішний у цій справі і плюс мені вдається поєднувати і трейдинг і роботу. Сподіваюся, в майбутньому я зможу стати набагато досвідченим і успішним гравцем на ринку, саме цього я і прагну.І вже тоді я сміливо зможу заявити, що я "вовк" на ринку і зможу піти з роботи і займатися улюбленою справою-трейдингом. Саме цього я бажаю вам! Потрібно вивчати нові способи торгівлі, дивитися огляди, читати книжки. Я думаю, що кожен має так робити, якщо в майбутньому хоче отримати чудовий результат.

by Оксана on Эсперио отзывы

Брокер нормальний, але мені не подобається що отримати ексклюзивну аналітику так складно.У мене немає можливості поповнити рахунок на 100 000 баксів, але цю аналітику отримати природно хочеться, тому що вона дозволяє діяти на випередження і в особистому кабінеті зібрані усі найважливіші події і прогнози. Ви представляєте які гроші можна заробити за допомогою цієї аналітики??? Пишiть вiдгук, хто теж хоче її отримати. Може эсперіо побачать

Напишу отзыв, бо накипіло. Я не дуже довольний своїми результатами. Останнім часом шось вообще торговля не йде. Вроді всі ті самі методи іспользую, але якось не виходить. На цьому тижні заробив лише 60$, коли раніше було 400-600! Шо за фигня, не розумію

by Сергій on Эсперио отзывы

Друзі, стало мені якось нудно, торги вже набридли, хотілось чогось нового, може навіть і адреналіну. Згадую себе в перші дні ... ухххх, спека була. Захотів трохи полоскотати собі нерви і вклав кошти в Alibaba Group. Якщо акції зростуть, то я отримаю чистий прибуток на свій рахунок. А якщо Alibaba впаде, цей збиток буде повністю компенсовано за рахунок коштів Есперіо. Дуже привабрила пропозиція. Це мої перші інвестиції, скажем так новинка для мене.Тому,хто добре шарить в цьому пишіть свої відгуки, залюбки почитаю і може дізнаюсь щось нове для себе

by Forever Young on Эсперио отзывы

Хай! Попросили залишити відгук, я не жадібний, тому і залишу: Ну, що я можу сказати..... брокер нормальний, гроші виводять, правда можна трошки більше інфи по мажорним парам, а так вроді норм... не знаю що ще сказати. Я торгую собі і все. Головне, щоб виводили кошти!)))

by Аліна Миколаївна on Эсперио отзывы

Привіт, я являюсь клієнтом Есперіо більше півроку і тільки через стільки часу вирішила спробувати трохи інший вид заробітку - CPA партнерство. Так ось, пройшло десь дня 4, як я вирішила спробувати і ось що я маю за ці дні: класну суму, гарний настрій від такого прибутку і ще менеджера, який направляє мене і дає слушні поради! ))))Мені такий вид заробітку здається легшим і заробити швидше, ніж у торгівлі, хоча торгівля набагато цікавіша))))) Але взагалі, класно що придумали таку штучку, можна швидко заробити і навіть сильно не напружуєшся))) Тут дається винагорода за кожного клієнта і за кожну угоду) а ще тут слава богу не вимагають певну кількість клієнтів! Мені дуже подобається, тому я і вирішила написати відгук і порадити це партнерство іншим! Потрібно ділитись такими речами, може комусь це стане в нагоді!))

by Віталій_111 on Эсперио отзывы

Хочу написати відгук про брокера з яким торгую я вже 3 місяці, сподіваюся комусь буде корисно почитати!) Почну з того, що обробляють заявку на вивід коштів , як мені гыоворили консультанти, протягом одного дня, і можна вивести будь-яким зручним способом, я завжди виводжу через Visa. Ще мені подобається, що тут є онлайн консультант і можна поставити будь-яке питання і отримати чітку відповідь. За рік торгівлі я тут знайшов і деякі недоліки, вони звичайно є у всіх і це нормально, просто у когось вони дуже великі, а у кого навіть непомітні. Ось у Есперіо недолік такий, хоча може для когось це не є недоліком: на сайті є термінологія, але матеріал зібраний не весь, там багато чого ще можна додати.

by Анатолий on Эсперио отзывы

Хочу похвалить Эсперио за их контент на сайте, информация хорошо подобрана, по всем пунктам. Я начал интересоваться вопросом инвестиций, а у Эсперио на сайте собрана вся информация по данной теме, даже присутствуют графики и расписаны риски и доходность, мне как потенциальному инвестору, это безусловно плюс. Пока еще немного почитаю, соберу все мысли до кучи и пожалуй преступлю к инвестированию. Риски тут конечно есть, ну а где их нет? Нужно пробовать

Я не особо разбираюсь в трейдинге, но мне хотелось найти какой-то пассивный заработок и я увидел что в Эсперио есть возможность копировать сделки опытных трейдеров, и конечно же меня это заинтересовало и я решил более детально разузнать про это. Хорошо что на сайте есть много информации и даже топ трейдеров! Я не буду всё рассказывать, короче я попробовал подключится, выбрал трейдера EMIL300486 так как у него максимальная прибыль за день составляет 60.72%, а максимальный убыток 37.79% и вот пару дней назад я уже вывел свои первые деньги) Убедился что вывод тут быстрый, что такой вариант торговли мне нравится и решил остаться тут!!! Будет мне как дополнительный заработок! Спасибо компании за возможность синхронной торговли и трейдеру за его работу! Профессионал!)

by Александр Власов on Эсперио отзывы

Из-за волнения и азарта слил депозит.... я открыл тут первую сделку,уже не помню по какой паре.Получилось заработать 100$. Думаю надо открыть еще, если так хорошо пошло. Заработал 50 уже. Потом мелкие там суммы были: 20,10. Когда начался минус я начал открывать по 5 сделок за раз, чтобы перекрыть его. Я так увлекся, что ситуация вышла из под контроля...и у меня на счету уже - 88. Это были мои первые шаги и сразу не удачные,хорошо что эсперио предложили мне обучится у них. Прошел курс,попробовал на демо и вуаля, у меня на счету сейчас за пару сделок + 478 евро. Если бы не обучение, не видал бы я своих заработанных денег!!! Спасибо за такую возможность и качество.Но, хочу попросить вас добавить чуть больше информации по торговым инструментам.

by Grisha_grig on Эсперио отзывы

Я более менее опытный трейдер, но решил попробовать в первый раз метод скальпинга. Сразу начну из замечаний: такой метод торговли заключается в быстрой реакции, но ордера чуть-чуть тормозят,хотелось чтобы прям летало. Теперь к плюсам: инструментов я не использовал от слова совсем, в этом и вся фишка. Тут дело связанно с волатильностью криптовалюты.Чем выше волатильность актива, тем больше бабла я заработаю. Я как на пробный раз открыл 5 сделок по мажорным парам и все удачно закрыты.Как бы схема для меня намного проще чем любая другая и времени у меня уходит мало на это, что тоже для меня очень важно.Хочу и далее продолжать скальпировать, но хотелось чтобы мое замечание вы приняли к сведению и уже на следующий раз я смог поставить пятерку.

by Олег Власов on Эсперио отзывы

ОБРАЩАЮСЬ К ЭСПЕРИО. Я заработал 260$, отправил заявку на вывод,на сайте написано что на вывод уходит 1 день, в принципе всегда так и было за период моей торговли,но на этот раз вывод занял 2 дня. Мне были срочно нужны деньги, я думал что они придут за день как обычно, в итоге пришлось ждать. Я решил позвонить в поддержку, мне сказали что у них какой-то сбой системы и нужно ждать. Я конечно всё понимаю, у всех бывает глюк, но можно было хотя бы позвонить клиенту и сказать мол такие вышли трудности и тд, чтобы я сам не напрягался. Это такое первый раз. надеюсь в дальнейшем такого не будет, а если вдруг что-то снова пойдет не так, то позвоните или скиньте смс, чтобы я был в курсе дела.

Я сейчас тренируюсь на тестовом счете . Благодарна Эсперио за эту возможность, ведь не у всех брокеров есть демо счет. Мне было страшно,руки дрожали,не хотелось всё потерять в первый же день.А тут мне предложили безопасно проверить какую-либо теорию относительно рынка и просто набить руку в проведении сделок, не рискуя своими собственными деньгами. Я с радостью согласилась, спокойно себе открывала и закрывала сделки не боясь потерять все деньги.переходить на реальный счет тут не подгоняют, поэтому я и не спешу пока не буду полностью уверена в себе. Но знаете, я начала замечать за собой улучшения,начала немного разбираться в в анализе фигур,когда нужно зайти в рынок, когда лучше закрыть позицию и тд. , за это тоже благодарна. Это действительно хорошая вещь и я советую всем не спешить торговать на реальном счете, а посмотреть как открываются и закрываются сделки на виртуальном.

Хочу с вами поделится своим впечатлением об Эксклюзивной аналитике Эсперио Буду только хвалить, потому что это именно то, чего мне не хватало для профессиональной торговли.))) .Я очень рада,что она всегда под рукой в личном кабинете и мне не приходится тратить свое время на поиски,а время-деньги )))) Если честно, то с этой аналитикой я даже узнаю что-то новенькое для себя, можно даже сказать, что прохожу более углубленное обучение)))Я не один раз слышала, что тут нахваливают ее,но теперь и я уже понимаю почему:) Теперь и у меня есть такая аналитика и я тоже могу быстренько реагировать на события!!! ^◡^Лично от себя ставлю этой компании- класс!!

Открыла тут счет, пополнила на 300 долларов. Я думала что получу бонус за первое пополнение, а на сайте прочитала что он только от 500$. жалко конечно(( и если я через время этот же счет пополню на 500, то мне бонус всё равно будет, или так уже не считается? Я вот это никак понять не могу

by Воланд on Эсперио отзывы

Мне не нравится что здесь нет PayPal. Мне постоянно приходится комиссию платить. У меня просьба добавить систему в перечень платежных на сайте. Мне удобнее будет пополнять и выводить именно с нее. И многие я думаю со мной будут согласны. Так все нормально здесь с торговлей, но моей платежной системы мне не хватает.

После трехмесячной работы моя главная задача была - протестить вывод средств. До этого я много видел отзывов на форумах и на отзовиках, что некоторые брокеры грешат не выводом средств, если дело касается больших сумм. Мои начальные были 800 баксов, потом на крипте поднял счет до 1600. Когда дело подошло к выводу, поставил сумму 1000$ и вау! вывели за один день да еще и без комиссии, хотя у меня обычный стандартный счет, не Вип ни разу. Кайф, что тут еще скажешь!

Мне нравится бонусная система компании и условия их отработки. выгодные торговые условия, 24% годовых. Я доволен.

Перейти к верхней панели